Dlaczego warto

Targi i aukcja pojazdów zabytkowych Warsaw Oldtimer Show to wystawa legend motoryzacji – od samochodów przedwojennych, po youngtimery, ekskluzywną aukcję oraz cieszącą się wielką popularnością giełdę pojazdów zabytkowych. Warsaw Oldtimer Show to również pokazy cynowania, festiwal piwa, a także zlot starych aut z całej Europy.

Zostań odwiedzającym

Wybierz dzień, w którym chciałbyś odwiedzić wystawę i kup bilet

Profil zwiedzającego

  • kolekcjonerzy aut
  • inwestorzy
  • warsztaty samochodowe
  • warsztaty lakiernicze
  • komisy samochodowe
  • ubezpieczyciele
  • właściciele i dyrektorzy firm
  • miłośnicy motoryzacji

Dojazd

Samochodem
Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem
Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem
Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

Samolotem
Warszawa (kody lotnisk WRW) posiada dwa porty lotnicze: Międzynarodowe Lotnisko im. F.Chopina (IATA: WAW) obsługujące wszystkie główne linie lotnicze oraz Lotnisko w Modlinie (IATA: WMI) obsługujące tanie linie lotnicze. Warsaw Expo jest również dogodnie położone względem lotniska w Łodzi (IATA: LCJ). Ze względu na najlepsze połączenie z Warsaw Expo, zalecamy skorzystanie z Lotniska F. Chopina.

Praktyczne informacje

Kiedy odbywają się targi?
29-30 sierpnia 2020 roku.

Gdzie odbywają się targi?
Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?
Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Oldtimer Show. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na staniu w kolejce na miejscu!

Jak dotrzeć na targi?
Na targi można dotrzeć samochodem lub autobusami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy.

Czy parking jest płatny?
Parking jest bezpłatny.

Czy mogę coś zjeść na miejscu?
Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne oraz strefa food trucków.

Czy jest dostępna szatnia? Czy mogę zostawić walizkę w szatni?
Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.