Podróż przez historię motoryzacji

Warsaw Oldtimer Show to wydarzenie, które w 2021 po raz ósmy zgromadzi liczne egzemplarze pojazdów, które mimo upływu lat niezmiennie zachwycają pasjonatów motoryzacji. Na wystawie rokrocznie prezentowane są oldtimery, których łączna wartość stanowi setki milionów złotych i na pewno każdy ma szansę znaleźć tutaj coś, co spełni jego oczekiwania.

Podczas Warsaw Oldtimer Show eksponowane są samochody kolekcjonerskie i przede wszystkim ciągle żywe legendy, które przemieniają hale Ptak Warsaw Expo w najwspanialszy garaż świata. Uczestnicy wydarzenia przez dwa dni mają możliwość oglądania na żywo niemal każdego rodzaju pojazdów – od aut sportowych, poprzez pojazdy militarne i specjalistyczne, po przedwojenne oldtimery, a także szeroką gamę motocykli. Tutaj zobaczyć można już było między innymi: doskonale utrzymanego Forda T, znane retro autobusy, jak: Jelcz 043 Cabrio czy Chausson AH 48, czarujące fiaty 126p, 125p i 2300 S Coupe, Bentleay R-Type z 1955, Jaguara E-Type z 1969 roku, lśniące Mustangi, Corvette, Ferrari Testarossa i wiele innych wspaniałych pojazdów.

Targi Pojazdów Zabytkowych w Ptak Warsaw Expo to jednak nie tylko wystawa. W trakcie wydarzenia swoją ofertę prezentują warsztaty przeprowadzające renowacje, sprzedawcy części i podmioty świadczące usługi specjalistyczne. To także doskonała szansa na zdobycie interesującego nas pojazdu. Jedną z atrakcji podczas Warsaw Oldtimer Show jest giełda pojazdów zabytkowych. To nie lada gratka dla poszukiwaczy prawdziwych perełek, które mogą okazać się nie tylko spełnieniem marzeń, ale też dobrą inwestycją, gdyż tego typu auta – dobrze pielęgnowane i zadbane mogą tylko zyskać na wartości.

W trakcie targów Warsaw Oldtimer Show, do Ptak Warsaw Expo rokrocznie zjeżdża się liczne grono zlotowiczów. Pasjonaci wielu marek odnaleźli tutaj idealne miejsce na spotkania, którym towarzyszy wspaniała podróż przez historię motoryzacji oraz szereg atrakcji, choćby Classicauto Cup, czyli wyścigi w klasycznym wydaniu.

Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania podczas targów pojazdów zabytkowych. Zachęcamy do śledzenia kalendarza targowego Ptak Warsaw Expo. Już wkrótce podamy nową datę kolejnej edycji Warsaw Oldtimer Show. Do zobaczenia!

Wydarzeniu towarzyszy co roku kilka zlotów: pojazdów zabytkowych, oldtimerów BMW, Mustangów czy Mercedesów oraz samochodów z epoki PRL.