Rekomendacje 2018-03-07T11:26:57+00:00

Targi Warsaw Oldtimer organizowane w PTAK Warsaw Expo to najlepsze wydarzenie motoryzacyjne z którym spotkałem się do tej pory w Polsce. Wszyscy w Carrington Serwis uważamy, że właśnie ta impreza oraz nasz w niej udział daje nam największą szansę na zaistnienie na krajowej arenie renowacji pojazdów zabytkowych. To na tych targach poznaliśmy wielu obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów do współpracy na wielu polach naszej branży.

Adam Urbański, Właściciel Carrington Serwis

Targi Oldtimer Warsaw 2017 uznajemy za bardzo udane, z naszego stoiska sprzedanych zostało 5 samochodów. Podczas targów przeprowadziliśmy wiele owocnych rozmów, poznaliśmy wielu ciekawych ludzi, a przecież o to właśnie chodzi podczas tego typu wydarzeń. Cieszymy się, że tak szeroka rzesza odwiedzających mogła zapoznać się na żywo z samochodami, które oglądają na co dzień w ofertach na stronie gieldaklasykow.pl. Z pewnością zaprezentujemy naszą ofertą również na kolejnych edycjach Oldtimer Warsaw Show.

Giełda Klasyków

Oldtimer Warsaw 2017 w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie to niepowtarzalna szansa dla ludzi z branży jak i dla zwykłych miłośników, aby popodziwiać zabytkowe samochody i motocykle – począwszy od tych z przełomu XIX i XX wieku, na klasykach motoryzacji z lat 70-tych i 80-tych kończąc. Targi to jednak nie wszystko – oprócz okazji do oglądania, była również możliwość zakupu budzących podziw zabytków. Jako wystawca czuję się w pełni usatysfakcjonowany udziałem w tej imprezie.

Piotr Kubas, www.piterus.eu

W związku z uczestnictwem portalu motoryzacyjnego motopiaseczno.pl w ostatniej edycji Oldtimer Warsaw Show chciałbym gorąco podziękować za zaproszenie na tak prestiżową imprezę motoryzacyjną, w której mogliśmy brać udział. Należy bezwzględnie podkreślić, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania i cały event przebiegł w wyjątkowo miłej atmosferze.
Na długo przed samą wystawą reklama i promocja wydarzenia przyciągnęła rzesze zwiedzających, którzy mogli podziwiać najpiękniejsze oldtimery z całej Polski. Dodatkowe atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Ze swojej strony chciałbym podkreślić rangę tej imprezy, która wyrasta w krótkim czasie na lidera tego typu wydarzeń motoryzacyjnych, doskonale wpisując się w obecne zainteresowania fanów motoryzacji. Jeszcze raz słowa uznania za ogrom włożonej pracy i starań aby uczestnicy Oldtimer Warsaw Show zapamiętali tę wystawę na długo.

Łukasz Cabaj, Redaktor Naczelny motopiaseczno.pl

Tracker Art – modele samochodów wystawia organizatorom Oldtimer Warsaw Show wysoką ocenę za zaangażowanie w rozwój tej imprezy. Jesteśmy z Wami od początku i cały czas widzimy progres w organizacji tego przedsięwzięcia. Zdajemy sobie sprawę, że robicie kawał mozolnej roboty, ale to zaangażowanie procentuje później coraz to lepiej dopracowaną imprezą. Odwiedzamy rocznie około 30 dużych imprez motoryzacyjnych więc mamy porównanie i wiemy co mówimy :).

Możliwość wystawiania nie u was to dla nas zawsze miłe zwieńczenie sezonu. Mimo, ze mamy stoisko handlowe to jak zawsze ogromnym plusem jest możliwość obcowania z takimi pasjonatami jak my – Pasjonatami Motoryzacji.

Nie zapominajcie o nas 🙂

Grzegorz Wieczorek , Tracker Art

Kolejna edycja Oldtimer Warsaw Show była z pewnością wspaniałą okazją do zaprezentowania klasycznych aut.

W naszym przypadku auta były restaurowane dlatego mogliśmy otrzymać wiele informacji od bardziej  doświadczonych kolekcjonerów i miłośników marki Mercedes-Benz.

Kilka rad mogliśmy wykorzystać w praktyce by po powrocie móc dokonać stylistycznych poprawek, dzięki czemu auta jeszcze godniej reprezentują typoszereg MB.

Co do targów mogliśmy porównać wydarzenie z maja 2016 z 2017.

Osobiście szklane boxy robią na mnie większe wrażenie niż wypełnione po przegi hale.

Tym razem panował troszkę większy ścisk aut (na naszej hali 😉 )dlatego ich prezentacja mogła utrudnić sprawne oglądanie i fotografowanie.

Pomyśleliśmy o tym wcześniej dlatego wynajęliśmy odpowiednio większą powierzchnie wystawienniczą 😉

Było troszkę szumnie, dlatego można pomysleć o podkładzie retro muzyki by jeszcze bardziej poczuć klimat tamtych lat.

(…)

Oczywiście wystawę oceniam na 5

W targach Oldtimer Warsaw Show uczestniczyłem dwa razy w 2016 i 2017 roku. Jestem kolekcjonerem zabytkowych motocykli. Sam je także odrestaurowuje. Długo czekałem na profesjonalne targi na których będę mógł poznać osoby zajmujące się zabytkową motoryzacją. Targi Oldtimer Warsaw Show pozwalają spotkać się w jednym miejscu całej branży i nie tylko można zapoznać się z ofertą rodzimych firm ale także poznać osoby które dzielą tą samą pasję. Doceniam doskonałą organizację i chęć rozwoju tej imprezy z roku na rok. Efekty tych starań było widać już w drugim roku organizacji w 2017 gdy pojawiło się więcej wystawców. Warto wspomnieć że targi są organizowane w centralnej Polsce z łatwym dojazdem. Hale są bardzo przestronne. Obsługa na miejscu zawsze się stara odpowiedzieć na potrzeby uczestników i są w stałym kontakcie. Zachęcam do uczestnictwa w przyszłych targach Oldtimer Warsaw Show bo są to największe tego typy targi z jeszcze większym potencjałem na rozwijającym się wciąż rynku oldtimerów w Polsce.

Maksymilian Wiatr